Covid a Wellness Hlučín

                            Covid-19 nás všechny nějakým způsobem zasáhl.  V rámci celé situace jsme zpřísnili již tak přísné hygienické požadavky na dezinfekci.                              Používáme vysoce kvalitní dezinfekční a antivirové prostředky, jak na povrchy, tak i na podlahy. Před i po každém zákazníkovy je celá                                  místnost i s vířivkou a infasaunou vyčištěna a vydesinfikována.

 

Ke změně desinfekčních přípravků dochází každých 14 dní, aby se bakterie a viry nestaly rezistentní vůči desinfekci, která by byla používána opakovaně po delší dobu.  

 

Každý zákazník má k dispozici jak desinfekční mýdlo, tak i desinfekci.

 

Klimatizaci v místnosti jsme nastavili tak, aby docházelo k cirkulaci vzduchu zvenčí .  Po celou dobu rezervace je zapnutý odvlhčovač.

Naše vířivka

                           Naše prémiová vířivá vana značky Canadian Spa má vždy nastavenou teplotu vody na 37C. Při téhle teplotě vody je nízké riziko                                           přenosu bakterií. Dále pak používáme dlouhodobě ozonizátor, který pečuje o hloubkovou dezinfekci vody vyrobením malého                                                   množství ozónu, který je schopen ničit nečistoty organického původu.

Naše infrasauna

     V rámci šíření virů se v infrasauně nemusíte vůbec bát. Jelikož infrasauna dosahuje 65C a funguje na bázi infračerveného záření,               přičemž ničí bakterie a viry.